Так, і не тільки за вчора, але і за весь час роботи, мало того, спираючись на графіки Ви можете прогнозувати свої доходи.
Чи робить програма розкладку (калькуляцію)
Робить калькуляцію не тільки страви, але і страву в страві, причому різними способами можна зробити одну страву.
Програма списує продукти сама?
Так, а інакше який тоді взагалі сенс у програмі?
А чи можна подивитися залишки на складі?
Так, мало того, можна вести мультисклади, мультикаси та мультибанки. До того ж, Вам доступний перегляд не тільки через комп'ютер, але й віддалений перегляд через Інтернет на звичайному телефоні або планшеті.
Прибуток на блюді можна подивитися?
Так можна, маніпулюючи цифрами Ви можете дізнатися про збільшення доходу при піднятті ціни будь-якого компонента.
Якщо якісь страви не йдуть, Ви можете подивитися та визначити на скільки можете опустити ціну.
Що, ваша програма може програму рахувати зарплату?!
Наша програма може вважати зарплату автоматично та різноманітними методами, у тому числі й відштовхуючись від часу виходу на зміну.
Які можливості знижок та бонусів?
Програма може робити будь-які знижки та бонуси які тільки на думку спадуть!
Накопичувальні, святкові, від суми, з обмеженням за вхідною ціною, без обмеження, на блюдо, на розділ, на групу клієнтів, на клієнта, бонуси та багато іншого. Це потужний та розгалужений модуль.
А скільки терміналів вона підтримує?
Програма підтримує необмежену кількість терміналів.
Яке навантаження на комп'ютерну мережу?
Навантаження на мережу невелика, це не 1С, але якщо канал сильно забитий, то, звичайно, воно буде пригальмовувати.
Для комфортної роботи достатньо швидкість в 0,5 Мбіт, що зараз досягається без проблем навіть при роботі через 3G, не кажучи вже за стандартне LAN підключення.
Як я можу контролювати телефон?
Це просто! Наприклад, Ви під'їхали до закладу, глянули через телефон, що на якомусь столику, і зайшли до закладу. Підійдіть до вибраного столика та порівняйте вміст столу з реальним замовленням.
Далі дуже зручно користуватися телефоном, проводячи закупівлі, Ви на оптовому складі через телефон можете подивитися всю історію закупівель, де, у кого і за якою ціною купували продукт.
Якщо господар у від'їзді, він телефоном може отримати, у будь-який момент, поточну інформацію про свій заклад.
Наскільки високі вимоги до обладнання?
Вимоги мінімальні, це добре видно із статей на сайті, в цілому все залежить від суми, яку господар може витратити.
Але для комфортної та надійної роботи ми можемо підібрати оптимум, а що вже купувати це до господаря.
За неякісне залізо ми відповідальності не несемо.
А у програмі ми впевнені!
Для чого потрібна плата за обслуговування?
Можете не платити за обслуговування, купіть програму, і Ви отримаєте програму у власність плюс рік повного обслуговування!
Друге, Ви повинні розуміти, що, купивши програму, Ви вже не представляєте особливого інтересу для продавця. І навряд чи хтось Вам буде приділяти увагу, навіщо? Адже ви більше не заплатите.
У нашому випадку – Ваші проблеми будуть нашими проблемами.
У той же час, якщо Ви платите за обслуговування, ми завжди Вами займатимемося і допомагатимемо вирішувати Ваші завдання.
Третє, коли ви обслуговуєтеся, ми на ваш запит і після погодження можемо змінити програму під ваші нюанси.
Четверте, люди помиляються, і в цих випадках ми приходимо на допомогу, знайдемо Ваші помилки та підкажемо, як уникнути їх надалі.
П'яте, обладнання виходить з ладу, і тоді ми допоможемо Вам відновити втрачену інформацію, т.к. ми розгортаємо збережену та зашифровану копію Вашої бази на нашому сервері. Копії архівуються щогодини-дві.
Наскільки безпечна Ваша програма?
Тут 2 моменти, які треба чітко відокремити, це безпека пароля та безпека сервера.
1. Записи в базі даних це набір цифр і букв, і якщо Ви не роздаватимете пароль ліворуч і праворуч, то ніхто не зможе увійти в програму, паролі шифруються, а дані без пароля не прочитати, це просто набір символів і все.
2. Якщо хтось і отримає пароль з боку, що з того, ця інформація жодної юридичної сили не має, можна намалювати будь-які цифри.
Це програма для ВНУТРІШНЬОГО користування, це не бухгалтерська програма, яка показує державі цифри, підігнані під мінімізацію податків, де важливо, щоб певна послідовність цифр збіглася.
Наша програма показує РЕАЛЬНИЙ стан справ у завданні, але її дані, в правовому полі, ніякої сили не мають.
А якщо у вас будуть проблеми безмежні, то навряд чи програма якось посилить ваше становище. Проти брухту немає прийому.
3. Щоб захистити сервер, ми намагаємось робити його малогабаритним. Тоді його можна розмістити віддалено і потай, таким чином, щоб швидко перенести сервер у спокійніше місце. На робочих станціях (терміналах) жодної інформації не зберігається.
4. І останнє, якщо ви працюєте в операційній системі Windows, використовуєте антивірус Касперського і спокійно спите, то запевняю, що тим більше можете спати спокійно і при роботі нашої програми. , розуміємо які у нас можуть бути проблеми, тому свої сервери ми добре захищаємо.
Я часто перебуваю в закладі, за всіма спостерігаю, навіть камери спостереження поставили, як у мене можуть щось вкрасти?
Це просто смішно таке чути, мабуть, Ви забули як самі були офіціантами або барменами, або Ви просто не працювали на нижчому рівні.
Вкрасти дуже легко, навіть якщо шеф постійно під боком.
Щоб без комп'ютера та навести облік та контроль у закладі, це нереально!
Мало в ньому цілодобово і постійно бігаючи від офіціанта на кухню і назад, до того ж це неможливо, навіщо тоді взагалі жити?
Чи може простіше змінити рід діяльності?
Наприклад, увечері господар піде додому, і його відразу насадять абсолютно все, від бармена з підставною горілкою до офіціанта та кухаря з лівими замовленнями.
І як допоможе у такому разі відеоспостереження без урахування?
Що з того, що Ви бачите як бігають офіціанти та кухарі, щось готують!?
Відеоспостереження та комп'ютерний облік взаємно доповнюють один одного, окремо відеоспостереження неефективне, без програми, це порожнє проведення часу!Програма наведе порядок, знизить розкрадання, зменшить витрати та відходи, збільшить швидкість та якість обслуговування, заощаджує масу часу!
Як програма принесе мені гроші, у мене і так їх немає, а ви ще пропонуєте витрати!?
І не буде у Вас доходів, доки не поставите програму!
Не можна отримати щось, не витративши або гроші, або час!
Я вам не довіряю і боюся віддати передплату на обладнання.
Обладнання можете купити самі або використовувати те, що є, нам все одно, аби воно було справно.
Програму можете встановити самостійно та користуватися нею 2 місяці без оплати.
У нас обслуговуються дуже великі заклади, через них проходять кілька тисяч людей на день – програма працює без збоїв, вона надійна!
У мене і без програми все чудово, і гроші мені не потрібні!
Ви щаслива людина!
Але найімовірніше, Ви не господар закладу, а призначений директор, якому загалом не важливий прибуток закладу.
Я живу у закладі і у мене тут стоять камери спостереження, тож у мене все під контролем! Доведіть мені, що Ваша програма мені потрібна!
У нас є СВОЇ заклади і ми чудово розуміємо абсурд затвердження: - У мене без програми все під контролем.
Як правило задають таке питання, всередині самі розуміють у глибині душі, що не мають рації, але вони бояться змін. Боязнь змін властива більшості людей.
Господар приїжджає до відкриття закладу, наприклад о 10 годині ранку, і до 13 години дня переглядає записи відеоспостереження з 8-ми камер, безперервно дивлячись на табло монітора, і ретельно підраховуючи кількість проданих чашок кави, розлитих пляшок горілки і оцінюючи вагу відпущених страв! Причому переглянути це потрібно на прискореному режимі перегляду, оскільки робочий день займає мінімум 10 годин, а на перегляд можна витратити лише 3 години, причому на всі камери відразу.
Далі починаючи з 13 години, господар спостерігає за співробітниками, роздає завдання, керує закупками, зважує отримані напівфабрикати та готові страви, дивиться, щоб не підставили "ліві" пляшки і пробивали всі чеки, причому навантаження збільшується в міру наближення вечора.
Після години пік, приблизно з 19 і до 22, навантаження на господаря різко зростає і йому треба бути максимально пильним і бажано роздвоитися.
Після 23 години господар їде додому відпочивати, щоб наступного дня знову включиться до цього, з дозволу сказати, "бізнес". І так щодня тижнями, місяцями, роками...
Ви дійсно в це вірити, що це навіть у теорії можна реалізувати?
1. Знаходиться в закладі постійно неможливо, людині треба відпочивати, зустрічатися з іншими людьми, у людини зазвичай є сім'я та близькі їй люди, яким треба приділити увагу, дуже багато інших факторів, які постійно відволікають господаря закладу.
І як тільки працівники бачать, що господар вийшов чи поїхав і починається найцікавіше.
2. Навіть перебуваючи у закладі і стоячи поряд з офіціантом, неможливо зрозуміти, скільки разів за зміну він: з однієї чашки кави зробив дві і продав, скільки пива недолив і скільки продав на бік, скільки пляшок горілки заніс і підставив замість проданих тощо. буд. і т.п.
3. Кухню проконтролювати також неможливо, бо одна справа – облік штучного товару, інша справа – ваговий облік м'яса, ковбаси, риби тощо. До речі, зазвичай надлишки виносять коли до кухаря приходять "родичі".
4. Особливий інтерес представляє прихід у заклад старих знайомих, які не беруть чек, тоді кухар та офіціант зливаються в єдине ціле, вся виручка – їхній чистий прибуток, поділений між собою.
Адже це клієнти, які прийшли віддати господареві гроші!
Адже господар платить за оренду, за світло та газ, податки, та зарплату зрештою!
А за фактом без програми господар отримує лише те, що йому вирішують віддати його працівники.
Відеоспостереження звичайно допомагає, від злодійкуватих і особливо тупих працівників, але персонал трохи хитріший легко справляється з цим прикрим непорозумінням :)
Тепер візьмемо переоблік!
Тут теж без комп'ютера повне роздолля.
Допустимо з кегі виходить 100 келихів, бармен, недоливами, граючи привласнить 10 келихів, і вони підуть йому в кишеню, адже бармен за оренду приміщення не платить і обладнання не купував!
Навіть таку елементарну дрібницю складно прорахувати!
Без автоматизації втрати закладу орієнтовно оцінюються мінімум у 25-40% від обороту, і слабо залежать від знаходження господаря закладу на робочому місці.
Інакше кажучи, навіть невеликий заклад при невеликих оборотах втрачає до 1000 $ на місяць!
Це ми порахували просто матеріальні втрати, почнемо рахувати втрати за часом!
А ЧАС куди як цінніше грошей!
Вам треба витрачати час на переоблік, який до того ж постійно не сходиться, на розрулювання конфліктів як між співробітниками, так і з клієнтами, яким можуть неправильно порахувати, винести порції з меншою вагою, треба нараховувати зарплату, запам'ятовувати знижки клієнтам, працювати з постачальниками багато іншого.
Адже є сім'я та друзі, є бажання поїхати відпочити і поїхати за новими враженнями.
Розширити бізнес, розпочати новий бізнес, та чи мало в кого якісь бажання!
Все це можна реалізувати не маючи програми, але набагато ефективніше та швидше зробити це з програмою!
Навіщо витрачати свій час, якщо є комп'ютер і він навіть не втомиться?
Звичайно ще можна розповісти про звіти, про статистику, про можливість оперативного регулювання ціни, про те, як наочно видно калькуляцію, про віддалений доступ і багато іншого.
Але Ваш вибір, це Ваш вибір та Ваше життя.
Чому я маю платити плату за обслуговування, абонплату!
Наш народ не звик платити за послуги, знецінивши як життя людини, так і її працю.
Багато простіше заплатити навіть завищену суму за механізм, ніж заплатити невелику суму за його налагодження та обслуговування.
Це абсурд, але ж це наша реальність!
Обслуговування обходиться закладу в одне, максимум дві чашки кави на день!
А за це вони одержують:
1. Віддалений доступ до управління закладом;
2. Резервне копіювання та відновлення при збої обладнання;
3. Доступ до сервера запитів телефону;
4. Доступ до SMS-сервера;
5. Індивідуальне налаштування
6. Навчання та консультація
7. Консультації щодо оптимізації роботи закладу.
За перші 4 пункти ми платимо свої гроші, зміст серверів у Дата-Центрі, на інші витрачаємо свій час.
Це відповідь на питання - "Чому?"
З іншого боку, у нас можна придбати програму і у нас є різні пакети на обслуговування, вартістю від 1$ на день.
Вибір є завжди!
Звіт по карті клієнта (за ступенем його статусу), скільки грошей пройшло по карті за вибраний період
Звіт з клієнта і з обігу це є, ось тільки хотів би уточнити поняття статусу - це сортування за обігом?
Якщо потрібна специфічна інформація щодо клієнта, немає проблем додати.
Чи ведеться інформація про клієнтів у базі даних, для розсилки СМС, поздоровлення тощо.
Інформація про ДР тощо. подіях виводиться.
Автоматичне розсилання СМС за базою клієнтів передбачено.
Чек (зовнішній вигляд-бонуси, знижка...)
Ми маємо стандартний зовнішній вигляд чека.
Якщо хтось із клієнтів має особливі побажання, ми можемо оперативно підігнати під практично будь-які вимоги.
Можливість формування Х-звіту, Z-звіту.
Якщо Ви підключите фіскальний принтер, то, природно, всі необхідні звіти в наявності.
Відкриття грошової скриньки за фактом проведення (закриття) чека.
Зазвичай грошова скринька управляється POS принтером
Звіт по касі у період.
Аякже!
Ведення розрахунків із постачальниками, ведення боргів, хоз.расходов, з/п тощо.
Так!
Аналіз наявності товару, залишків – на день перегляду
Ну, як же без цього! До того ж залишки ви можете бачити віддалено навіть на простому телефоні та робити закупівлі!
Аналіз руху товару (вибірка товару) з видимістю дохідності (% націнки-реальний заробіток, з урахуванням витрат)
Є, але слід уточнити, що ви розумієте під цими словами. Наприклад, у нас можна оцінити підняття виручки закладу за місяць при збільшенні, припустимо, вартості пива на 10 коп. та соку на 30коп. Або обчислити страви, що слабо продаються, оцінити загальний оборот.
Завдання прав доступу для різних рівнів користувачів (обмеження доступу)
Є, багаторівневий і доступ, що гнучко налаштовується.
Чи є система бонусів?
Є, із завданням параметра сум: 20000грн-3%, 5000грн.-5%, накопичувальна або для певних клієнтів фіксована знижка) Можливість списування набраних бонусів у рахунок оплати, за бажанням клієнта, робота в борг, робота за передоплатою.
Чи є можливість роботи з картами та зчитувачем?
Є, можна працювати не тільки з картами, але і зі сканерами і можна вводити з клавіатури терміналу.
Контролює час прийому замовлення та його виконання (облік) та роздруківка в чеку.
Є. Усього 5 рівнів, час фіксується і його можна використовувати в будь-яких потрібних звітах.
Це:
- Прийом замовлення офіціантом;
- Прийом замовлення кухарем;
- Замовлення виконане;
- Замовлення видане;
- Замовлення оплачено.
Внутрішній зв'язок між адміном, офіціантом, мийником, кухарем.
Є сигнали надходження та приготування страв.
Видимість офіціантом або барменом виконання замовлення кухарем, також і для адміністратора або бармена видимості виконання робіт з ш/монтажу та миття авто.
Два варіанти роботи
1. Система Онлайн
При відправці Замовлення на кухню програється музика на кухні і Замовлення потрапляє в чергу замовлень на екрані монітора кухні, далі, коли кухар приймає Замовлення в роботу, у офіціанта цей рядок підсвічується жовтим кольором і він вже не може зняти Замовлення з виконання, коли Замовлення готове. у офіціанта на терміналі,(програється музика за бажанням), рядок Замовлення підсвічується зеленим кольором, а коли Замовлення видається, то на терміналі офіціанта рядок підсвічується темно-зеленим кольором.
Інакше висловлюючись у будь-який час наочно видно стану замовлень, які у роботі, яких не приступали і які видані і оплачені.
2. Система чеків
При чековій системі, зворотний зв'язок немає, т.к. на кухні стоїть просто принтер.
Чому народ ставить чекову систему нам складно пояснити, напевно, важко подолати звичку, економія мінімальна, а проблем хоч відбавляй.
До того ж більшість програм автоматизації працюють виключно за чеками, народ дивиться, що в інших просить зробити так само, звичка одним словом.